
Сумка жіноча кругла маленька міні сумочка для дівчини Прада(VS)
800 ₴
779 ₴
- В наявності
- Код: 623(VS)
Сумка жіноча кругла Prada маленька, міні сумочка для дівчини Прада
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 17 см;
Ширина на основі: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка< /strong>
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 779 ₴









