
Чоловічий портфель для документів А4 діловий Чоловіча сумка для документів формат А4 Світло-коричневий (VS)
1 500 ₴
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 730СК(VS)
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 5,5 см;
Висота: 29 см;
Повний асортимент тут ДІЛОВІ ПОРТФЕЛІ
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 1 279 ₴









