
Шкіряна чоловіча сумка бананка нагрудна барсетка з натуральної шкіри чорна на груди (VS)
1 700 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1490(VS)
Шкіряна чоловіча сумка бананка нагрудна, барсетка з натуральної шкіри чорна на груди
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 26 см;
Ширина: 16 см;
Глибина: 6 см;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка-бананка нагрудна, барсетка з натуральної шкіри чорна на груди |
- Ціна: 1 399 ₴







