
Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна Кроссбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)
1 500 ₴
1 165 ₴
- В наявності
- Код: 540А(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (волова шкіра) ;
-
Довжина: 32 см;
-
Товщина: 7 см;
-
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі! em>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна <unk> кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра |
- Ціна: 1 165 ₴








