
Чоловічий діловий портфель для документів чоловіча офісна еко-шкіра Коричневий(VS)
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 647К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний чоловічий діловий портфель для документів, чоловіча офісна екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі.
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
- < h3 style="text-align:left">Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника) ;
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру ( має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал ( добре витримує навантаження); .

Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Вага | 850 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









