
Чоловіча сумка для документів папок А4 Портфель діловий повсякденний для паперів (VS)
1 485 ₴
- Немає в наявності
- Код: 404(VS)
Характеристики:
-
Плечовий ремінь у комплекті;;
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Довжина: 35 см;
-
Товщина: 5,5 см;
-
Висота: 27 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вага | 800 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
- Ціна: 1 485 ₴




