Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів у стилі рептилії
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Рельєфний дизайн
-
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
< li> -
Довжина: 40 см;
-
Глибина: 9 см;
h3>
Висота: 30 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі; навантаження); & nbsp;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">
Прямі поставки з фабрик
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротший термін, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні ;
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
< /div>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 400 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Розмір | Середній |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-портфель для документів у стилі рептилії |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 441,15 ₴










