
Чоловіча ділова сумка для документів чоловічий портфель формату А4 через плече еко шкіра (VS)
1 618,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 355(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 4,5 см;
-
Висота: 29 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти та ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 618,65 ₴








