
Чоловічий діловий портфель для документів чорний офісна сумка формат А4 з тисненням (VS)
1 821,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1325(VS)
Чоловічий діловий портфель для документів чорний, офісна сумка формат А4 з тисненням
Характеристики :
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 39 см; Ширина по основі: 9 см ;
Висота: 29 см;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель для документів чорний, офісна сумка формат А4 з тисненням |
- Ціна: 1 821,15 ₴









