
Чоловіча сумка для ноутбука еко шкіра чоловічий діловий портфель під ноутбук сумка-папка Чорний(VS)
1 700 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 678(VS)
;Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 40 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металургійна фурнітура. plugins/insert_button/images/product.png" />
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 290 мм |
| Основні | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий діловий портфель під ноутбук планшет локшина, макбук сумка-папка |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 1 499 ₴



