
Жіночий бізнес портфель сумка для документів Жіноча сумка під документи планшет ноутбук(VS)
1 821,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1325(VS)
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см; center;">Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 29 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Паковання засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 821,15 ₴









