
Чоловіча сумка на плече для ноутбука планшетного ПК Офісна сумка папок з документами (VS)
1 821,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1325Ф(VS)
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 29 див;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 90 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 821,15 ₴









