
Чоловіча шкіряна сумка для документів планшет ноутбука натуральна шкіра портфель(VS)
3 508,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча шкіряна сумка для документів планшета ноутбука натуральна шкіра, портфель
Характеристики:< /h3> -
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 7 см;
Позиції:< /span>
-
Морозостійкість (не лопається) і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 7 см;
Морозостійкість (не лопається) і не тріскається на морозі);
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
-horizontal__text">Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.< /h3>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина: | 380 см |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Довжина ручок | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 508,65 ₴









