Призначення: перенесення вантажу в дорозі.
М'який рюкзак GREEN забезпечити перенесення великих вантажів у дорозі.
- Виготовлений зі 100% поліестеру, має розміри 38 x 20 x 53 см і пропонує місце для мов об'ємом до 32 л. .
- Верхня частина оснащена дощовиком, який забезпечує стійкий захист від дощу.
- Нижня частина оснащена поясом з карманами на блискавці для дрібниць.
- Простір основний карман також оснащений внутрішнім карманом.
- Передня сторона оснащена одним меншим карманом у верхній частині рюкзака та системою шнурівки для затягування рюкзака та запобігання пересуванню матеріалу всередині, також підходить для кріплення велосипедного шолома.
- З боків дві знімні сітчасті кишені.
- Пояс також оснащений карманами на блискавці.
- Вентильована задня частина геніально розроблена, щоб забезпечити циркуляцію повітря в будь-якій ситуації.
- М' ;які укріплення забезпечують високий рівень комфорту при носінні.
- Застібка на талії за допомогою пряжок та нагрудного ремінця — це зрозуміло.
- Ряд сітловідбивних елементів на рюкзаку значно підвищують безпеку під час пересування по дорозі.
Рюкзак також готовий до використання питної сумки (в комплект не входити ).
- У внутрішній кармані є петля на липучці для питної сумки та одночасно є відвір для трубки.
Технічні дані:
- об'єм 32 л
- вага 770 г
- кріплення плечових ременів, поясного ремня, нагрудного ремня
- кількість зовнішніх карманів 7x
- загальна кількість карманів 8x
- плащ так, у спеціальному кармані
- підготовка мішка для пиття - так < li>сітловідбивчі елементи - так
- матеріал 100% поліестер
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cattara |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вага | 770 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 53 см |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Мультиспорт |
| Об`єм | 32 л |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 393,25 ₴










