Призначення: Багатофункціональний аеробний степ: ідеально підходить для аеробних тренувань, кардіо та силових вправ. На аеробному степу ви можете виконувати планки, кросовірі, стрибки за допомогою burpee, коліна вгору, випади, віджимання та інше.


- Надійний і міцний: степ платформа виготовлена з високоякісного матеріалу ABS, що амортизує та є безпечним. Степ для тривалого використання і досить міцний, щоб витримати вес до 150 кг.
.prom.ua/4960714286_w640_h2048_2975269593_w640_h640_2975269593.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4960714286" style="width:20 />
- Компактний і зручний для використання: вага 2.950кг. Степ легко носити з собою куди завгодно, як у офісі, тренажерному залі чи на відкритому повітрі. Додаткові сходинки можна легко зберігати під платформою, щоб ви могли зберігати степ під ліжком або диваном.
- Виконуйте вправи правильно - ставте стопу повністю на степ (п'ятка не повинна звисати) щоб убезпечити собі від травмування! Надійно фіксуйте ніжки, щоб забезпечити стійкість конструкції.
" src="//www.youtube.com/embed/h4FVLKKmqBQ?wmode=transparent&rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width= "640">
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 28 см |
| Довжина | 70 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість рівнів | 3 |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Склад матеріалу | PP (поліпропілен) |
- Ціна: 2 960,55 ₴










