Призначення: Багатофункціональний аеробний степ: ідеально підходить для аеробних тренувань, кардіо та силових вправ. На аеробному степі ви можете виконувати планки, кроссовери, стрибки за допомогою burpee, коліна вгору, випади, віджимання та інше.
Опис:
- Степ платформа ідеально підходить, щоб спалити калорії, схуднути та покращити сердечно-судинну систему, покращує вестибулярний апарат та загальне самопочуття. Просто крок до здорового життя!
- Платформа поставляється шириною 29 см x 68 див. З 2 з двома регульованими висотами 10 см і 15 см, ідеально підходить для будь-якого рівня користувача. Ви можете регулювати висоту відповідно до своїх уподобань та інтенсивності вправ.

- Компактний і зручний для використання: вага 2,500 кг. Степ легко носити з собою куди завгодно, як у офісі, тренажерному залі чи на відкритому повітрі. Додаткові сходинки можна легко зберігати під платформою, щоб ви могли зберігати степ під ліжком або диваном.

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 68 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість рівнів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501,55 ₴










