
Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій)(VS)
248 ₴
- В наявності
- Код: 2722297455186(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій)(VS)
Адаптер пропелера Haoye 01209 вал 4.0 мм гвинт 6.35 мм (гужон, синій)
Комплектація:- Адаптер пропелера в зборі - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.6 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

