
Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій)(VS)
264 ₴
- В наявності
- Код: 2722718246324(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій)(VS)
Адаптер пропелера Haoye 01205 вал 5.0 мм гвинт 8.0 мм (цанга, синій)
Особливості:- Гайка та кок не суміщені
- Тип адаптера: Звичайний
- Діаметр валу: 4,7 мм
- Тип кріплення пропелера: Різьбове < li>Притиск пропелера: Шайба
- Максимальна товщина маточини: 10 мм
- Кріплення до двигуна: Цанга 3 мм
- Адаптер пропелера в зборі - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29.1 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴

