
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 5000 мАг 14.8 В 4S 30C XT60(VS)
4 510 ₴
- В наявності
- Код: 2722522531852(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 5000 мАг 14.8 В 4S 30C XT60(VS)
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Тип хімії: LIP (літій-полімер)
- Ємність: 5000 мАч
- Напруга: 14.8 В
- Конфігурація: 4S1P
- Токовіддача: 30 C
- Струм заряду: 2 C
- Корпус : М'який
- Коннектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Підключення акумулятора: Розпаяний конектор
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 457 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 46 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Напруга акумулятора | 14.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 510 ₴
