
Акумуляторна батарея для дрона 6S2P Energy Life 8400мАг 90A Moliсel 21700-P42A Li-Ion (горизонтальна (VS)
4 015 ₴
- В наявності
- Код: 2722338131536(VS)
Акумуляторна батарея для дрона 6S2P Energy Life 8400мАг 90A Moliсel 21700-P42A Li-Ion (горизонтальна (VS)
Акумуляторна батарея для дрона 6S2P Energy Life 8400 мАг 90 A - горизонтальне акумуляторне складання з оригінальних нових Li-Ion елементів Moliсel 21700-P42A, дроти 12 AWG, конектор Аmass XT60-Female. Силова батарея для дрону збирається з оригінальних і винятково нових акумуляторів 21700 Моliсel P42A 4000-4200 мАг, 3.6 В, піковий струм – 45 А, тривалий.
Особливості:- Оригінальні акумулятори Моliсel P42A
- Нові свіжі акумуляторні елементи у збірках
- Відбір елементів з однаковим внутрішнім опором для батареї
- Надійні дроти та оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварювання та паяння
- Стабільна якість акумуляторних зборок Energy Life< /li>
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво з документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 8400 мАг (8000мАч мінімально)
- Напруга: 21,6 В
- Конфігурація: 6S2P
- Хімія: Li-Ion , INR (літій-марганець-нікель)
- Елементи: Molicel INR21700-P42A
- Коннектор: XT60-F
- Балансир: XH-F
- Провід: 12AWG
- Довжина дроту: 15 см
- Довжина силового балансиру: 10 см
- Стрічка для зварювання: Нікелева, 0.20x10
- Токовіддача: 11 C (60 А номінально, 90 А піковий)
- Струм заряду: 1 C (8,4 А номінально)
- Акумулятор - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 840 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ємність акумулятору | 8400 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Напруга акумулятора | 21.6 В |
- Ціна: 4 015 ₴




