
Мотор сенсорний HOBBYWING XERUN V10 3650 6.5T 5120KV G3 для автомоделей(VS)
4 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6938994419352(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотор сенсорний HOBBYWING XERUN V10 3650 6.5T 5120KV G3 для автомоделей(VS)
Мотор сенсорний HOBBYWING XERUN V10 3650 6.5T 5120KV G3 для автомоделей
Характеристики:- Тип: Електродвигун безколекторний
- Вигляд: Inrunner
- Призначення: Автомоделі
- Типорозмір: 3650
- KV: 5120
- Кількість витків: 6,5
- Харчування: 7-8,4 В
- Струм спокою: 3,9 А
- Макс. тривалий струм: 113 А
- Макс. тривала потужність: 402 Вт
- Сенсорний: Так
- Вал: Гладкий вал
- Діаметр валу: 3,17 мм
- Рекомендовані масштаби: 1/10
- Розміри: 51,2х35,9х35,9 мм
- Вага: 164 г
- Двигун - 1 шт
- Адаптер валу 3,17-5 мм (залежно від використовуваного піньона) - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 164 г |
| Висота | 51.2 мм |
| Довжина | 35.9 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35.9 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 070 ₴









