Перетворювач DC-DC Idealplusing 24В-24В 10А 240Вт(VS)
Перетворювач DC-DC Idealplusing 24В-24В 10А 240Вт
Характеристики:- Діапазон вхідної постійної напруги: 18-36В
- Вхід постійної напруги : 24 В
- Вихід: 24 В, 10 А, 240 Вт.
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Розмір: 74*74*32 мм >
- Вага: 250г
- Вологозахист: IP67
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idealplusing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 79 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Корпус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴




