Мотор для літаків SunnySky X4125 V3 KV480(VS)
Мотор для літаків SunnySky X4125 V3 KV480 купити в Україні з офіційною гарантією
Комплектація:- Двигун - 1 шт
- Пакет аксесуарів (проп -адаптер, монтажна хрестовина, металовироби) - 1 уп
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 405 г |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 140 ₴





