Катер на радіокеруванні Fei Lun FT007 Racing Boat (жовтий)(VS)
Надшвидкісний невеликий радіокерований катер Fei Lun Racing Boat FT007 модельного рівня. FT007 - Кращий вибір для спокійних водойм. Крім високої швидкості, катер відрізняє пропорційне рульове управління, управління швидкістю і наявність заднього ходу. Можливість плавати і повертати як швидко, так і повільно дозволить використовувати будь-яке водоймище - від невеликого басейну до відкритого моря! Частота управління 2.4GHz дозволяє плавати кільком катерам поруч одночасно не заважаючи один одному і влаштовувати гонки.
Так само заслуговують на увагу сучасний аеродинамічний дизайн і якість виготовлення катера. Електроніка катера досить надійно захищена кришкою, що щільно прилягає, з прогумованою вставкою.
Тепер радіокерований катер Fei Lun FT007 High Speed Boat можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Висока швидкість до 20 км/год;
- Пропорційне керування швидкістю;
- Пропорційне керування кермом;
- Задній хід!;
- Зручний розмір 35см;
- Знімний літієвий акумулятор;
- Захист від включення поза водоймою;
- Радіоуправління 2.4GHz;
- < li>Тип: Катер на радіокеруванні
- Клас: Катер
- Комплектація: RTR
- Швидкість: 20 км/год
- Час роботи: 10 хв
- Час зарядки: 60 хв
- Радіус дії: 150 м
- Керування поворотом: Пропорційне
- Вологозахист: Частковий >
- Акумулятор: LiPol 7,4 В, 700 мАг JST
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Живлення пульта: Батарейки AA - 6 шт
- Двигун: Електро, колекторний
- Привід: Гвинт
- Розміри моделі: 350x90x90 мм
- Вага моделі : 296 г
- Катер - 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Акумулятор - 1 шт
- Зарядний пристрій 220 В - 1 шт
- Підставка - 1 шт
- Бампер - 1 шт
- Запасний пропелер - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA - 6 шт < /ul>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fei Lun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 150 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Вага | 296 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
- Ціна: 4 752 ₴









