Мотор T-Motor U11 II KV120 6-12S 2783W для коптерів (VS)
Мотор T-Motor U11 II KV120 6-12S 2783W для мультикоптерів
Характеристики:- Тип: Електродвигун безколекторний
- Торгова марка: T -Motor, Китай
- Призначення: Мультикоптери
- KV: 120
- Напруга живлення: 22,2-44,4 В
- Вал : Ні
- Пропадаптер: PA027 Звичайний M8 CW
- Кріплення двигуна: 40x40 мм
- Макс. тяга: 12100-14159 г
- Макс. тривалий струм: 57,3 А
- Макс. тривала потужність: 2783 Вт
- Пропелери, що рекомендуються: 26-28"
- Розміри: 51,6x79,5x79,5 мм
- Вага: 772 г (без проводів )
- Двигун - 1 шт;
- Пакет аксесуарів (адаптери під вал та Т-кріплення, кліпса, набір металовиробів, втулка) - 1 шт;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 772 г |
| Висота | 51.6 мм |
| Довжина | 79.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 79.5 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 130 ₴





