ТЕН для рушникосушарок TERMA MOA - це електричний нагрівач для рушникосушарок (ТЕН), розроблений з увагою до кожної деталі. Електронагрівач (ТЕН) має мінімалістичну форму, функціональний, доступний у різних кольорах і завжди готовий до дії. Винятковий комфорт забезпечує функція сушіння, яка дозволяє автоматично регулювати температуру нагріву або повністю відключати вашу рушникосушку. Великі, розбірливі кнопки та індикація поточної температури роблять його більш інтуїтивно зрозумілим у використанні. Електронагрівач має двоступеневу систему захисту від перегріву та короткого замикання. Антифриз захищає електронагрівач від температур нижче 5-7°С.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- 5-рівневий діапазон температур
- Датчик температури, розташований в нагрівальному елементі
- Двогодинна функція сушіння
- Функція АНТИФРИЗ, забезпечує захист від зниження температури рушникосушки нижче 5-7°C
- Кабель в кольорі корпусу
- Низьке енергоспоживання в режимі очікування
- Подвійний захист від перегріву
- Таймер вимкнення
- Захист від роботи електронагрівача в сухій рушникосушці.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terma |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ), см | 381x55x39 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Максимальна робоча температура, (+/-5)°C | 60 |
| Модельна лінійка | MOA |
| Потужність, Вт | 300W |
| Приховане підключення | Немає |
- Ціна: 5 790 ₴





