Мотор SunnySky X3530 V3 KV650 для літаків
Комплектація- Двигун — 1 шт.
- Пакет аксесуарів (проп-адаптер, монтажна хрестовина, метизи) — 1 уп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 305 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 42.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 42.5 мм |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 115 ₴






