Класичний жіночий міський рюкзак міні чорний з екошкіри.

Класичний жіночий міський рюкзак міні чорний з екошкіри. Якісний рюкзачок еко шкіра

Характеристики
Матеріал: Еко шкіра преміум якості (середньої жорсткості, добре тримає форму, не має стороннього запаху) ;
Висота: 28 см;
Ширина: 24 см;
Глибина на основі: 11 см;
Брілок у комплекті;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png"/>
У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴












