Сумочка Жіноча чорна (VS)

Сумочка жіноча чорна
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра;
-
Довжина: 22 см;
-
Ширина: 12 см;
-
Висота: 21 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти, і ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴










