-12%

Чоловічий шкіряний клатч портмоне гаманець з натуральної шкіри (VS)
1 300 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 964(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний клатч портмоне гаманець з натуральної шкіри (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець із ручкою, портмоне з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴






