-20%

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне натуральна шкіра(VS)
1 700 ₴
1 359 ₴
- В наявності
- Код: 786(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець стиль Philipp Plein люкс якість, портмоне натуральна шкіра
Характеристики:
Виробник: Туреччина;
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
Внутрішні перегородки виконані також з натуральної шкіри, що ще вкотре підкреслює високу якість даної моделі; товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець-стиль Philipp Plein люкс якість, портмоне натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴






