-23%

Жіноча сумка на плече з ручками Жіноча сумочка чорна (VS)
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1558Ф(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка на плече з ручками Жіноча сумочка чорна (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча повсякденна сумка на плече з ручками, жіноча сумочка класична чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









