Чоловічі шкіряні бананки чорна сумка барсетка на груди(VS)

Чоловіча шкіряна бананка чорна, сумка барсеток на груди
Характеристики:< /strong>
Виробник: Туреччина;
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості (м'яка);< /h3> Якісна та надійна металева фурнітура, з гравіюванням бренду;
Фірмове тиснення логотипів;
< h3 style="text-align:center">Висота загальна: 26 см;
Ширина внизу: 16 см;
Глибина: 6 см;
2 роздільні відділення на блискавці;
Плечовий ремінь на карабінах, можна перестібати на обидві сторони;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-бананка на груди в стилі Armani, сумка слінг нагрудна з натуральної шкіри Армані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








