
Шкіряна правниця чохол для паспорта ID картки обкладинка візитниця для пластику(VS)
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1553(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряна правниця чохол для паспорта ID картки обкладинка візитниця для пластику(VS)

Шкіряна правниця чохол для паспорта ID картки обкладинка візитниця для пластику Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум якості; Ширина: 8 см; Висота: 10,5 см; Товщина: 1 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 105 мм |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









