
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне на кнопці натуральна шкіра в коробці (VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929-2708(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне на кнопці натуральна шкіра в коробці (VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне на кнопці натуральна шкіра в коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
h3>Закривається на кнопку, всередині прозоре відділення для документів;
Висота: 10 см;
h3 style="text-align:center">Довжина: 12 см;Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
Відділення для сім-карт або карт пам'яті;
Внутрішні перегородки виконані також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість даної моделі;
ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png"/>
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









