-16%

Жіноча солом'яна сумка клатч з намистинами міні сумочка плетена (VS)
1 100 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 748(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча солом'яна сумка клатч з намистинами міні сумочка плетена (VS)

Модна жіноча солом'яна сумка клатч із намистинами, міні сумочка плетена
Характеристики:
Щільний каркас, добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина за основою: 9 см;
Висота: 16 см;
Довжина плечового ременя: 108 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1080 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Солома |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴









