
Чоловіча шкіряна сумка планшетка чорна сумка-планшетка на плече натуральна шкіра(VS)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 779(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча шкіряна сумка планшетка чорна сумка-планшетка на плече натуральна шкіра(VS)

Чоловіча шкіряна сумка-планшетка плетена чорна, сумка-планшетка на плече натуральна шкіра
ВІДЕООБЗОР
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (матова);
Імітація плетення;
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Товщина: 2,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
Одна передня прихована кишеня на блискавці, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці;
Надійна металева фурнітура;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









