Чорний Жіночий клатч гаманець з бантиком (VS)

Характеристики:
-
Каркас — металевий;
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
-
Колір: чорний;
-
Довжина: 18 см;
-
Ширина: 10 см;
-
Висота: 2,7 см;
Ця модель також у наявності в кольорах: ПЕРСИК, ШОКОЛАД, АЛИЙ, СИНІЙ, ГОЛУБИЙ, КРАСНИЙ, РОЗОВИЙ, М'ЯТА

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 450 ₴





