-18%

Сумка планшет Чоловіча Крокодил Чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка під рептилію (VS)
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 640(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка планшет Чоловіча Крокодил Чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка під рептилію (VS)

Сумка-планшет чоловіча Polo еко шкіра, чоловіча сумка через плече-шкіряна барсетка планшетка Поло

Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і якісний варіант на кожен день.
Характеристики
Матеріал: якісна Екокожа;
Довжина: 24 см;
Висота: 21 см;
Ширина по основанию: 7 см;
Длина плечевого ремня: 120 см (регулируется в меньшую сторону);
Оплата и доставка
Весь товар в наличии на нашем складе, отправляем Новой Почтой, УкрПочтой, Justin. Отправку заказов производим максимально быстро, чтобы Вы как можно скорее могли получить свой заказ. Способы оплаты: ПромОплата, Предоплата на карту ПриватБанка, Наложенный платеж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ).
Если у Вас остались вопросы по товару, наш менеджер с удовольствием Вам поможет. Звоните нам по телефону или пишите на VIber, мы всегда на связи.
У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








