-17%

Шкіряна Чоловіча барсетка сумка 2 в 1 у стилі рептилії великий клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний(VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1344РП(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна Чоловіча барсетка сумка 2 в 1 у стилі рептилії великий клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний(VS)

Шкіряна чоловіча барсетка сумка 2 в 1 у стилі рептилії, великий клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний Характеристики: Матеріал: бичача шкіра; Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку); Висота: 20 см; Довжина: 30 см; Товщина: 4 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









