Жіночий шкіряний гаманець портмоне з чорним тисненням (VS)

Жіночий шкіряний гаманець портмоне з тисненням чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;
Ширина: 9,5 см;
Висота: 12 см;
Товщина: 2 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець портмоне з тисненням чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴






