Жіночий клатч шоколадного кольору (VS)

Характеристики:
-
Каркас - металевий; h3>
-
Матеріал: Якісна шкіра шкіри;
-
Колір: шоколад;
-
< /span>
-
Ширина: 10 см;
-
Висота: 2,7 см;
Дана модель також в наявності в кольорах: ПЕРСИК, СИНІЙ, Червоний, ЧОРНИЙ, Блакитний, ЧЕРВОНИЙ, РОЖОВИЙ, М'ЯТА
&nb= src="https://images.ua.prom.st/801018526_w640_h2048_mijdkmmj_vw.jpg?PIMAGE_ID=801018526" style="width:150px;height:150px"/>
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 450 ₴




