Чоловічий шкіряний гаманець портмоне чоловіче портмоне шкіра синій(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець люкс портмоне під Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне Томмі шкіра синій Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Фірмове тиснення логотипу; Висота: 8,3 см; Довжина: 11 см; Товщина: 1,5 см; Монетниця всередині;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 83 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс у стилі Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне на магніті Томмі чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







