
Жіноча сумка еко шкіра чорна (VS)
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1558(VS)
Жіноча сумка еко шкіра чорна (VS)

Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Довжина: 30 см;
-
Ширина за основою: 13 см;
-
Висота: 22 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 999 ₴









