
Жіночий наручний годинник червоний в подарунковій коробочці годинник для дівчат в коробці (VS)
440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 259+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий наручний годинник червоний в подарунковій коробочці годинник для дівчат в коробці (VS)

Модний жіночий наручний годинник Rosefield червоні в подарунковій коробочці ⁇ Стильний годинник для дівчат у коробці, кварцовий

Характеристики:
Механізм: кварцовий (на батарейці — входить до комплекту);
Ремінець: ПУ шкіра;
Діаметр циферблата: 3,8 см;
Загальна довжина: 24 см;
Ширина ремінця: 2 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Діаметр | 38 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий наручний годинник Rosefield червоні в подарунковій коробочці "Стильний годинник для дівчат у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴







