-26%

Клатч жіночий гаманець з натуральної шкіри рептилія крокодил шкіряний портмоне (VS)
880 ₴
649 ₴
- В наявності
- Код: 986Ж(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клатч жіночий гаманець з натуральної шкіри рептилія крокодил шкіряний портмоне (VS)

Модний жіночий клатч гаманець із натуральної шкіри рептилія, жіночий клатч-гаманець крокодил шкіряний портмоне
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 11,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 1,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴




