
Шкіряна Чоловіча бананка рептилія Крокодил сумка на груди з натуральної шкіри (VS)
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 702(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряна Чоловіча бананка рептилія Крокодил сумка на груди з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна чоловіча бананка рептилія Крокодил, сумка на груди з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 29 см; h3> Ширина: 16 см;
Глибина: 7 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴







