
Клатч жіночий гаманець з натуральної шкіри рептилія крокодил шкіряний портмоне (VS)
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 715(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Клатч жіночий гаманець з натуральної шкіри рептилія крокодил шкіряний портмоне (VS)

Модний жіночий клатч гаманець з натуральної шкіри рептилія, жіночий клатч-гаманець крокодил шкіряний портмоне
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 19 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 1,5 см;

Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








