Чоловіча шкіряна сумка планшетка з тисненням чорна (VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшетка стиль Armani з чорним тисненням
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Регульований плечовий ремінь;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Товщина: 4,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴










