
Жіночий шкіряний клатч гаманець на 2 відділи Клатч-гаманець з натуральної шкіри чорний на блискавці з ручкою (VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1066(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий шкіряний клатч гаманець на 2 відділи Клатч-гаманець з натуральної шкіри чорний на блискавці з ручкою (VS)

Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості (флотар);
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 4,5 см;
Внутрі підклад виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
2 окремих відділення на блискавках, клатч дуже місткий;
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









